واشنگتن&zwnjپست: تنها 26 عضو جمهوری&zwnjخواه کنگره بایدن را پیروز انتخابات می&zwnjدانند

به گزارش چاپ گرافیکی، روزنامه واشنگتن پست بر اساس تحقیقی که انجام داده بیان کرد که 26 عضو جمهوری خواه مجلس نمایندگان و سنای کنگره، نامزد حزب دموکرات را پیروز انتخابات ریاست جمهوری می دانند.

واشنگتن&zwnjپست: تنها 26 عضو جمهوری&zwnjخواه کنگره بایدن را پیروز انتخابات می&zwnjدانند

به گزارش گروه سیاسی چاپ گرافیکی در حالی که یک ماه از اعلام پیروزی جو بایدن نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری توسط رسانه های این کشور می گذرد روزنامه واشنگتن پست در گزارشی اظهار داشت که فقط 26 نفر از جمهوری خواستار کنگره بایدن را پیروز انتخابات می دانند.

در این بین 2 نفر از جمهوری خواستار کنگره نیز دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی را پیروز انتخابات دانسته اند همچنین 221 جمهوری خواه دیگر در مجلس نمایندگان و سنا که تقریا 90 درصد از کل جمهوری خواستار کنگره را شامل می گردد چیزی در این باره که چه کسی انتخابات را پیروز شده نگفته اند.

این گزارش نتیجه یافته های تحقیق روزنامه واشنگتن پست از تمامی 249 عضو جمهوری خواه مجلس نمایندگان و سنا است که این تحقیق روز پس از ویدیوی 46 دقیقه ای ترامپ در عصر چهارشنبه شروع شد که طی آن رئیس جمهور مستقر در کاخ سفید مدعی شد که بایدن را شکست داده و با مطرح کردن ادعا های بی اساس گفت که نیرو های فاسد، نتیجه انتخابات را ربوده اند.

واشنگتن پست در ادامه گزارش خود نوشت که تیمی از 25 نفر از گزارشگران این روزنامه با دستیاران تمامی جمهوری خواستار به وسیله ایمیل یا تماس تلفنی ارتباط برقرار نموده و از آن ها سه سوال ساده پرسیده شده است.

سوال نخست این بوده که چه کسی رقابت انتخابات ریاست جمهوری را پیروز شده است. سوال دوم این بودکه که آیا آن ها از کوشش های ادامه دار ترامپ درباره پیروز خود در انتخابات حمایت نموده یا با آن مخالف هستند و سوال سوم این بوده در صورتی که بایدن بیشتر الکتورال کالج ها را پیروز گردد، آیا شما وی را به عنوان رئیس جمهور منتخب مشروع خواهید پذیرفت.

این چاپ گرافیکی همچنین اظهارات عمومی نمایندگان جمهوری خواه کنگره را نیز طی هفته های اخیر جستجو نموده تا موضعشان درباره پیروزی بایدن را بدست بیاورند.

نتیجه این تحقیق هراس اغلب جمهوری خواستار از ترامپ و سیطره وی بر حزب را نشان می داد این در حالی است که ترامپ سومین رئیس جمهوری است که طی 80 سال اخیر در انتخابات مجدد با شکست روبرو می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "واشنگتن&zwnjپست: تنها 26 عضو جمهوری&zwnjخواه کنگره بایدن را پیروز انتخابات می&zwnjدانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واشنگتن&zwnjپست: تنها 26 عضو جمهوری&zwnjخواه کنگره بایدن را پیروز انتخابات می&zwnjدانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید